Mida tähendab olla õpetaja?

Eriprogramm koolijuhtidele ja pedagoogidele.

Koolituse kestus 1t. 45 min. - 3t.

 

Arvamusi toimunud koolituste kohta:

Mart Raukas on ainukene mulle teada olev mõtleja, kes suudab Sokratese meetodit kasutades panna inimesi keerulistele eetilistele küsimustele lihtsaid lahendusi leidma. On fenomenaalne, kuidas tema kaasahaaravad vestlused auditooriumiga on mõistetavad väga erineva intellektuaalse tasemega inimestele.
Priit Perens, AS Swedbank juht


Mart Raukas on alati intrigeeriv ja väga hea esineja. Habemenoana teravad mõtted ja sügav kultuuriloo tundmine avab uusi horisonte ja võimaldab igapäevatööd vaadata värske pilguga
Martin Bahovski, Elisa AS ärikliendi osakonna direktor

 

Mida õpetame?


Mida tähendab olla õpetaja kui isiksus? Kes on hea õpetaja? Miks mäletatakse mõnd pedagoogi tänutundega kogu elu, samas kui teiste näod ja nimed ununevad kiirelt

Pakume Teie kooli kõigile pedagoogidele mõeldud ühiskoolitust selle kohta, kuidas õpetaja eneseanalüüsi läbi viia nn. makropildis, mille käigus õpetaja erialaste ja pedagoogiliste erioskuste kõrval tõstatub jõuliselt küsimus õpetajast kui isiksusest... Ühise mõistmise kogemus võimaldab Teil näha enda ja teiste tegevust avarama pilguga.

Kes koolitab?

Mart Raukas on pikaajalise pedagoogilise kogemusega ülikooli professor ja üks Eesti mõjuvamaid koolitajaid. Ta räägib keerulistest asjadest selgelt ja arusaadavalt, seetõttu on Mart Raukase koolitused oodatud sündmus nii tavakuulajale kui eksperdile.
Laiemale üldsusele on ta tuntud oma avalike loengutega ja esseistlike sõnavõttudega. Prof. Raukase isikupärane esinemismaneer ja eluliste näidete läbipikitus mõtlemise loogilise vahedusega loovad oodatud kuulamiselamuse.

 

 

Paideia garantii.

Kõigi Paideia.ee koolituste suhtes kehtib garantii: Kui ei jäänud rahule - ära maksa!